קידוח בטון

קידוח בטון - קידוח יהלום

ניסור בטון ביהלום מכל הסוגים ובכל גודל רצוי

חברה לביצוע עבודות ניסור בטון מדוייקות ללא סדקים ופגיעה במבנה

קידוח בטון

בעת בניית מבנה, שיפוץ מבנה או שינוי צורת המבנה (חיצונית או פנימית), כמעט תמיד נדרשת עבודות בטון שונות. כל מבנה כמעט מחייב כי לפחות חלק ממנו יהיה בנוי מבטון: ממ"ד, עמודי תמך, חגורות בטון לחלונות ולדלתות ועוד. מאחר ובטון הינו חומר חזק אשר אינו מאפשר חדירה קלה, יש צורך במומחיות וידע מתאים כדי לבצע קידוח בבטון מבלי להסב נזק רב מדי למבנה או לקיר הבטון. כמו כן נדרשים הכלים המתאימים המסוגלים לחדור את הבטון ולבצע את העבודה.

עבודות קידוח בטון – קידוחים וניסורים

עבודות בטון יכולות לכלול הריסה מוחלטת של מבנה או של קירות הבטון, או קידוחים וניסורים בקיר הבטון לצרכים מסוימים. אחד הצרכים הפופולאריים כולל למשל קידוח למטרת פעירת חלון או דלת בחדר בטון. עבודה כזו דורשת דיוק מירבי וסימטריות מוחלטת, ועניין זה אינו דבר פשוט. יחד עם זאת, כאשר מבצעים את העבודה בצורה הנכונה והמתאימה, ניתן להגיע לתוצאות מדויקות להפליא, באופן סימטרי ונקי.
קידוחי בטון אפשריים כמעט לכל צורך. ניתן לקדוח חורים עגולים בקטרים שונים, וצורות גיאומטריות נוספות (ריבועים או מלבנים למשל עבור חלונות) בצורה מדויקת ביותר. את הקידוח אפשר לבצע בקירות בטוןתקרות בטון, רצפות, ואלמנטים נוספים עשויים בטון כגון עמודים. את הקידוחים ניתן לבצע בכל קוטר ללא הגבלה בעובי הקיר, הרצפה או התקרה.

קידוח בטון איכותי

כבכל שירות, גם שירות של ניסור ביטון או קידוח בטון, חייב להיות איכותי ומקצועי. מדובר בעבודה פיזית הכוללת גם לא מעט מחשבה ותכנון מאחוריה. צריך לתכנן מה קודחים, איפה קודחים, לאיזה צרכים ומטרות, ולפי זה לבצע את העבודה. לאחר ביצוע התוכנית ורישומה, יש לבצע את הפעולה באמצעות הכלים המתאימים (למשל מקדח יהלום), המומחיות, הידע והניסיון הטובים ביותר לצורך העבודה. כדי להיות בטוחים שאתם עובדים עם טובי המומחים, מומלץ להתעניין באנשי מקצוע בתחום, לשמוע המלצות וכמובן לשמוע מאיש המקצוע עצמו את תוכנית הפעולה שלו, מהו השירות שהוא מעניק, וכמובן גם את המחיר.

ניסור בטון מחיר

מחירו של ניסור בטון משתנה בהתאם לצרכים ולמטרות. ניסור בטון הכולל הריסה מוחלטת של הקיר שונה במחירה מקידוח מדויק בקיר בטון. כמו כן, הריסה של קיר אחד דינה שונה מהריסה של מבנה שלם. גם גודל המטרה לקידוח באה בחשבון וזמן העבודה הנדרש לשם הריסת קיר בטון או קידוח בקיר בטון. בכל מקרה, כדאי לערוך השוואות ולקבל הצעת מחיר מכמה אנשי מקצוע. זכרו! חשוב לחסוך, אבל יש להיזהר. לעיתים החיסכון נובע מאיכות ירודה או שירות גרוע. עדיף תמיד להשקיע קצת יותר ולקבל את השירות הטוב ביותר ואת העבודה המוצלחת ביותר. גם כשמדובר בעבודות של קידוחי בטון, חשוב להיות צרכנים נבונים ואחראיים.

קרא עוד

אביחי כברה
אביחי כברה
15:37 05 Jan 21
מקצוענים ואמינים!!! חווית שירות מצויינת!!!
dina zakhai
dina zakhai
15:18 05 Jan 21
ישרים ונחמדים
שירה גואטה
שירה גואטה
17:42 04 Jan 21
אלופים
אלי בר
אלי בר
14:02 04 Jan 21
אביעד מנהל צוותמקצועי, אמין, שרותי. שעומד בזמנים. ובמחירים הוגנים
לקריאת כל הביקורות
Nisur4u - ניסור בטון והריסת מבנים
5.0
מבוסס על 1 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
אביחי כברה
אביחי כברה
2021-01-05T15:29:43+0000
חבר'ה תותחים ישרים ומקצוענים יחסי אנוש מעולים !!!!

מלא את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם