הריסת מבנים

הריסת מבנים

ניסור בטון ביהלום מכל הסוגים ובכל גודל רצוי

חברה לביצוע עבודות ניסור בטון מדוייקות ללא סדקים ופגיעה במבנה

הריסת מבנים

הריסת מבנים היא פעולה הנדרשת פעמים רבות לשם חידוש מבנים, או מניעת סכנת התמוטטות במבנים רעועים. בכל מצב של הריסת מבנה יש לקחת בחשבון כי בתוך המבנה קיימים אלמנטים מבטון כמו עמודיםכלונסאותקירות ואולי אפילו חדרים שלמים מבטון, הדורשים טיפול מעט שונה מהריסה של קירות לבנים רגילים.

מדוע להרוס מבנה?

כאמור, הריסת מבנים מקורה מסיבות שונות. במקרים רבים הצורך להרוס מבנה נובע מהצורך לבנות מבנה חדש, בטוח ומודרני יותר. לעיתים מדובר בהריסת חלק מהמבנה או חלקים מסוימים במבנה, אשר יאפשרו חידוש או שיחזור של המבנה. ישנם מקרים בהם הריסת מבנים מתחייבת בשל הסכנה לציבור אותה מהווה המבנה. לעיתים הורסים מבנים בשביל להכשיר את הקרקע לצרכים שונים כמו בנייה מחודשת, הכשרת קרקע חקלאית ועוד.

איך הורסים מבנה בצורה הבטוחה והיעילה ביותר

הריסת מבנים נשמעת לעיתים כפעולה פשוטה וחסרת מאמץ מיוחד – פשוט מגיעים והורסים. אולם בפועל מדובר בפעולה קצת יותר מורכבת, ונדרשת חברה מקצועית בתחום המתמחה בהריסת מבני בטון. במבנה ישנם קירות בטון, יסודות מבטון, וחומרים נוספים המקשים על המלאכה. כדי לעשות זאת בצורה הבטוחה והיעילה ביותר כדאי לחפש את החברה המנוסה והמומחית בתחום, שיכולה לבצע הריסת מבנים כולל קידוח בטוןקידוח כלונסאות וכד' עבור כל מבנהקירעמוד מבטון, בכל מבנה שהוא. חברה כזו משתמשת בציוד המקצועי ביותר, בצוות עובדים מנוסה ומיומן, ובמוניטין שאינו מוטל בספק.

קידוחי בטון מתקדמים

הריסת מבנים מחייבת שימוש באמצעים חודרי ביטוןקידוח בטון או ניסור בטון הינה פעולה המחייבת את הכלים והידע הרלוונטיים, וכמובן את המכשור המתאים לצורך פעולה זו. הריסת מבנים מבטון דורשת כלים ומכשירים מתאימים לקדיחה בבטון אשר יכולים להרוס את הקיר בצורה שתהיה בטוחה, חלקה, ונקייה. חשוב להקפיד כמובן על איכות המכשירים כמו על איכות העבודה, על מנת לבצע את הפעולה על הצד הטוב ביותר. כדאי לזכור כי ישנם מבנים מסובכים ומורכבים יותר להריסה ויש דרכי טיפול שונות המאפשרות הריסת מבנים מבלי לגרום נזק לסביבה או למבנים אחרים סמוכים.

הריסת מבנה בתוך מבנה

במקרים מסוימים נדרשת הריסה של מבנה בתוך מבנה. זוהי פעולה מורכבת ועדינה יותר, בעיקר אם מדובר במבנה בטון בתוך מבנה רגיל. לשם כך כדאי להשתמש במסורים ייעודיים לכך כגון מסור יהלום, כדי להגיע לתוצאות הרצויות מבלי לפגוע במבנה החיצוני.

בטיחות מעל הכל

הריסת מבנים היא פעולה פיזית הכוללת בטוחה סיכונים שונים למבצעי הפעולה. כדי להימנע ממפגעים בטיחותיים ולשמור על בטיחות העובדים, יש להשתמש בכל אמצעי הבטיחות, ולהפקיד על מכשור איכותי ומתקדם, ונהלי עבודה רלוונטיים. כמו כן, בעת הריסת מבנים חשוב ליידע את הציבור ולהרחיקו מאזור העבודה. חברה מקצועית ומיומנת שמה לנגד עיניה את בטיחות העובדים ואת בטיחות הציבור בכל הקשור בהריסת מבנים ובקידוחים שונים.

 

קרא עוד

אביחי כברה
אביחי כברה
15:37 05 Jan 21
מקצוענים ואמינים!!! חווית שירות מצויינת!!!
dina zakhai
dina zakhai
15:18 05 Jan 21
ישרים ונחמדים
שירה גואטה
שירה גואטה
17:42 04 Jan 21
אלופים
אלי בר
אלי בר
14:02 04 Jan 21
אביעד מנהל צוותמקצועי, אמין, שרותי. שעומד בזמנים. ובמחירים הוגנים
לקריאת כל הביקורות
Nisur4u - ניסור בטון והריסת מבנים
5.0
מבוסס על 1 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
אביחי כברה
אביחי כברה
2021-01-05T15:29:43+0000
חבר'ה תותחים ישרים ומקצוענים יחסי אנוש מעולים !!!!

מלא את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם