logo nisury goog 01
03-381-8685

קידוח יהלום

קידוח בטון

ניסור בטון ביהלום מכל הסוגים ובכל גודל רצוי

חברה לביצוע עבודות ניסור בטון מדוייקות ללא סדקים ופגיעה במבנה

קידוח יהלום

בעת הריסת בית או שיפוץ בית, נדרש בדרך כלל גם טיפול בקירות בטון כמו קירות בחדרי ממ"ד, חגורות בטון הנמצאות סביב חלונות ודלתות, עמודי בטון הנמצאים במבנה וכדומה. בטון הינו חומר חזק ביותר ולכן דורש טיפול מיוחד של ניסור בטון מתאים. קידוח יהלום היא שיטה באמצעותה ניתן לנסר בטון ולקדוח בעמודי וקירות בטון באופן נקי, מדויק ויעיל.

מהו למעשה קידוח יהלום?

קידוח יהלום הינו טכנולוגיה חדשה ומתקדמת של מסורים מיוחדים אשר בקצות להביהם מותקנים שבבי יהלום. מסורים אלה מצוידים בדיסק פלטה מברל, אשר סביבו נמצאות שיני יהלום חדות. יהלום כידוע, הינו החומר החזק ביותר בטבע ולכן הוא מסוגל לחדור לתוך קירות בטון ללא בעיה, בצורה סימטרית ומדויקת במיוחד. כל זאת ללא תופעות לוואי (לכלוך מרובה, חוסר דיוק וכו') העשויות להיווצר במקרה של שבירת קיר.
חשוב לזכור כי קידוחי כלונסאות או קידוחי בטון, מתאפשרים רק לאחר בדיקה של מהנדס. בדיקה זו נדרשת כדי לוודא שלא מתרחשת פגיעה כלשהי בעמודי התמיכה וביסודות הבניין, מאחר ופגיעה כזו עלולה לפגוע ביציבות המבנה ולהוות סכנה.

היתרונות שיש בקידוח יהלום

מדוע להשתמש דווקא בקידוח יהלום על מנת לנסר בטון מזוין?
כאמור, קידוחי יהלום הינם כיום השיטה היעילה, הטובה והמוצלחת ביותר להריסה של קירות בטון ולקידוח בהם. במקרים מסוימים, בהם נדרשת הריסה מוחלטת של מבנה או של קירות בטוןקידוחי יהלום אינם משמעותיים, אבל במקרים, ויש לא מעט כאלה, בהם מטרת הקידוח היא נקודתית, אין שיטה טובה יותר משיטת ניסור יהלום. במידה ורוצים למשל לפתוח חלון בחדר ממ"ד, לשנות מבנה של קיר בטון, לשנות חלוקה בתוך המבנה עצמו וכיוצא באלה, קיימת חשיבות רבה במעלה לדיוק ולסימטריות של הקידוח, ופה קידוחי יהלום הם רלוונטיים ואפילו הכרחיים.
נקודה חשובה מתייחסת לצפיפות שיני היהלום: ככל ששיני היהלום שנמצאות על המקדח צפופות יותר, כך יהיה הקידוח מדויק יותר. שיניים צפופות גם מסייעות למהירות הקידוח.
קידוח יהלום נהנה מיתרון נוסף שאינו קיים במקרים של קידוחים אחרים: הוא שקט בהרבה מכל אפשרויות ושיטות ההריסה האחרות של מבני וקירות בטון.
קידוחי בטון באמצעות יהלום מהווים פתרון טוב יותר מאשר שבירת הבטון כי הם שומרים על אסטטיות וסימטריות, וממעטות בלכלוך. כמו כן, בעזרת מקדח יהלום, ניתן לנסר בטון בכל גודל ובכל קוטר שנדרש.
אומנם שימוש בקידוחי יהלום אינם זולים, והם מחייבים השקעה. לכן במקרים של הריסה מוחלטת, יהיו אנשים שיעדיפו להשתמש בשיטות הריסה אחרות וחסכוניות יותר. אבל במקרים של צורך בקידוח מדויק ועדין, אין תחליף אמיתי לקידוח יהלום.

חשיבה מקדימה

כאשר אתם משפצים את הדירה שלכם, קחו בחשבון גם את הקידוחים וניסורים שיידרשו בקירות או עמודי הבטון הקיימים בדירה שלכם (והם קיימים בכל דירה, גם בדירות ישנות), ובחרו בטוב ביותר.

Picture of נתנאל זכאי

נתנאל זכאי

ב- Nisur4u אנו מתמחים בכל סוגי עבודות ניסור בטון, קידוחי יהלום בבטון וחיתוך מדוייק בבטון. אנו שמים דגש על בטיחות, יעילות ומקצועיות בכל פרויקט תוך הקפדה על תכנון מקדים ויסודי של אופי העבודה לה אנו נדרשים.

באותו הנושא:

קבל הצעת מחיר עכשיו

z rony
z rony
17:12 04 Oct 23
ביצעו עבודה אצלנו צוות אדיב היה לנו בלת"ם שלא קשור לצוות וגילו סבלנות והתחשבות
ישראל שליבו
ישראל שליבו
18:05 26 Sep 23
אלופים
חגי לזר
חגי לזר
18:59 25 Sep 23
ביצעו אצלי עבודה הריסה אין מילים חברה מקצוענים ואמינים
הכל לבית שער בנימין
הכל לבית שער בנימין
07:48 05 Sep 23
אלופים
Rotem Gana
Rotem Gana
18:41 22 Nov 21
חברה תותחים אלופים ומקצועיים! ממליצה בחום!
Shlomo Man
Shlomo Man
18:34 22 Nov 21
צוות מקצועי, אמינים ביותר בעלי יחסי אנוש מעולים. תודה על הכל!
Eliad Friedman Green
Eliad Friedman Green
21:08 29 Oct 21
עשו עבודה נהדרת, יחסי אנוש נהדרים
Ika Iosub
Ika Iosub
17:53 13 Jun 21
שירות מעולה ממליצה בחום
Misha Simkhis
Misha Simkhis
09:59 23 May 21
אני מאוד מרוצה מהעבודה. העבודה נעשתה במהירות ובאיכות. לא נשאר לכלוך. תודה.
amit Y
amit Y
18:15 12 Apr 21
ביצעו עבודת ניסור מעקה אצלי בבית. עבדו עד מאוחר כי הבטיחו לסיים באותו יום.עבדו בצורה בטיחותית וניקו את כל המרפסת בגמר... העבודה.קראו עוד
הילה ישר
הילה ישר
10:08 07 Apr 21
עבודה מקצועית, אמינות, צוות נחמד, עובד במהירול ויעילות.נעזרתי בשירות פעמיים.
אבינועם גרשוני
אבינועם גרשוני
20:42 30 Mar 21
הזמנתי את החברה לניסור גגות פילרים וגג חנייה. עומדים בזמנים. מדוייקים. שומרים על בטיחות. עובדים בלי לחץ. אדיבים. מאירי... פנים. מחירים שחבל על הזמן (ואני מנהל רכש במקצועי). מה עוד צריך הבן אדם לבקש ? אין עליהם ומודה להם על עבודה קשה.קראו עוד
אביחי כברה
אביחי כברה
15:37 05 Jan 21
מקצוענים ואמינים!!! חווית שירות מצויינת!!!
dina zakhai
dina zakhai
15:18 05 Jan 21
ישרים ונחמדים
שירה גואטה
שירה גואטה
17:42 04 Jan 21
אלופים
אלי בר
אלי בר
14:02 04 Jan 21
אביעד מנהל צוותמקצועי, אמין, שרותי. שעומד בזמנים. ובמחירים הוגנים
Eliran Sahrai
Eliran Sahrai
09:04 04 Jan 21
יוסי אסייג
יוסי אסייג
19:32 03 Jan 21
Aviad K
Aviad K
07:10 17 Feb 20
ניסור פור יו
ניסור פור יו
06:53 17 Feb 20
הביקורות הבאות
js_loader