logo nisury goog 01
0546-585-787

קידוח בטון למזגן

IMG 1431 1

ניסור בטון ביהלום מכל הסוגים ובכל גודל רצוי

חברה לביצוע עבודות ניסור בטון מדוייקות ללא סדקים ופגיעה במבנה

קידוח בטון למזגן

היום כמעט בכל בית ובכל מבנה יש לפחות מזגן אחד, ולרוב אפילו יותר ממזגן אחד. בכל קיץ עולה מספר הרכישות של מזגנים ברחבי הארץ, וכך גם הדרישה להתקנתם. כדי להתקין מזגן יש צורך בקידוח בטון למזגן בצורה מדוייקת לצורך התקנת המזגן. כשמדובר בקיר בטון נדרש קידוח מדוייק במיוחד, כך שהקיר לא יפגע.

מתקינים מזגן

אנו חיים במדינה אשר רוב השנה הימים בה חמים, והפעלה של מזגן היא כמעט בלתי נמנעת. לכן, כיום ברוב רובם של המבנים הפעילים בישראל מותקן לפחות מזגן אחד. כאשר בונים בית או בניין, או כשמשפצים בית או דירה, פעמים רבות חלק מהבנייה או מהשיפוץ כולל התקנת מזגנים. במקרים אחרים מתקינים מזגן גם בלי שיפוץ אלא כי עולה הצורך בהוספה של מזגן לדירה, או כדי להחליף את המזגן הישן, או אם עוברים דירה ולוקחים את המזגן (רק במידה והוא שייך לדיירים כמובן) מהדירה הקודמת לדירה החדשה. בסיומו של בניית בניין משרדים, נדרשת התקנת מזגנים, ובכל מבנה ציבורי (קניונים, ספריות, משרדי ממשלה ועירייה, קופות חולים ועוד). בכל פעם שעולה הצורך בהתקנה של מזגן יש צורך בקדיחת חורים בקיר לצורך תליית המזגן על הקיר, או בתקרה אם מדובר במערכת מזגן מרכזית. בפעמים בהם מדובר בקירות רגילים או תקרות רגילות, הקדיחה לא אמורה להיות מסובכת מדי, אבל אם מדובר בקירות ובתקרות בטון העסק הופך להיות יותר מורכב ונדרשים הידע המתאים, המכשור הנכון והמיומנות בניסור בטון כדי לקדוח חורים סימטריים ומדוייקים עבור ההתקנה.

ניסור בטון במקום שבירת בטון

כאשר אנו נדרשים לבצע חורים בקירות בטון, קיימות שתי אפשרויות: ניסור בבטון או שבירת הבטון. לפעמים שבירת בטון מעט זולה יותר, כיוון שלא משתמשים לצורך כך בכלים מיוחדים ומכשירים מתקדמים, אבל מדובר בפעולה אשר שוברת את הבטון ללא דיוק וסימטריה, ועושה הרבה רעש ולכלוך. במקרים בהם, כמו קידוח בטון למזגן, נדרשת פעולת חיתוך או ניסור מדוייקת בבטוןניסור בטון הינו פתרון טוב יותר מאשר שבירת בטוןניסור בטון מאפשר להגיע לתוצאות מדויקות בעזרת מכשור מתאים וכלים ספציפיים המיועדים לניסור מדוייק בבטון. בנוסף, ניסור בטון הינו הליך הרבה יותר מדויק, שקט, נקי אשר אינו פוגע בשאר הקיר ולא פחות חשוב מכך זהו תהליך זול יותר מכיוון שלאחר התהליך של שבירת בטון קיים הצורך בבעלי מקצוע וחומרי עבודה שונים על מנת לתקן נזקים שנגרמו ובניסור בטון לא קיים הצורך בכך.

מחפשים קידוח בטון למזגן? בחרו במומחים

כדי להתקין מזגן בצורה הטובה ביותר חשוב לפנות למומחים, בייחוד כאשר מדובר בהתקנה על גבי קיר בטון או תקרת בטון. מאחר ויש לבצע קידוח בטון למזגן מדויק ביותר, חשוב לפנות לאנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום, שיודעים לבצע קידוחי בטון בצורה יסודית המתאימה גם כמובן להתקנת מזגנים. באופן הזה תבטיחו התקנה בטוחה, מדויקת וללא חורים או חריצים אשר יאפשרו חדירה של מי גשם אל תוך הבית וגרוע מכך עלולים לפגוע במזגן.

Picture of נתנאל זכאי

נתנאל זכאי

ב- Nisur4u אנו מתמחים בכל סוגי עבודות ניסור בטון, קידוחי יהלום בבטון וחיתוך מדוייק בבטון. אנו שמים דגש על בטיחות, יעילות ומקצועיות בכל פרויקט תוך הקפדה על תכנון מקדים ויסודי של אופי העבודה לה אנו נדרשים.

באותו הנושא:

קבל הצעת מחיר עכשיו

z rony
z rony
17:12 04 Oct 23
ביצעו עבודה אצלנו צוות אדיב היה לנו בלת"ם שלא קשור לצוות וגילו סבלנות והתחשבות
ישראל שליבו
ישראל שליבו
18:05 26 Sep 23
אלופים
חגי לזר
חגי לזר
18:59 25 Sep 23
ביצעו אצלי עבודה הריסה אין מילים חברה מקצוענים ואמינים
הכל לבית שער בנימין
הכל לבית שער בנימין
07:48 05 Sep 23
אלופים
Rotem Gana
Rotem Gana
18:41 22 Nov 21
חברה תותחים אלופים ומקצועיים! ממליצה בחום!
Shlomo Man
Shlomo Man
18:34 22 Nov 21
צוות מקצועי, אמינים ביותר בעלי יחסי אנוש מעולים. תודה על הכל!
Eliad Friedman Green
Eliad Friedman Green
21:08 29 Oct 21
עשו עבודה נהדרת, יחסי אנוש נהדרים
Ika Iosub
Ika Iosub
17:53 13 Jun 21
שירות מעולה ממליצה בחום
Misha Simkhis
Misha Simkhis
09:59 23 May 21
אני מאוד מרוצה מהעבודה. העבודה נעשתה במהירות ובאיכות. לא נשאר לכלוך. תודה.
amit Y
amit Y
18:15 12 Apr 21
ביצעו עבודת ניסור מעקה אצלי בבית. עבדו עד מאוחר כי הבטיחו לסיים באותו יום.עבדו בצורה בטיחותית וניקו את כל המרפסת בגמר... העבודה.קראו עוד
הילה ישר
הילה ישר
10:08 07 Apr 21
עבודה מקצועית, אמינות, צוות נחמד, עובד במהירול ויעילות.נעזרתי בשירות פעמיים.
אבינועם גרשוני
אבינועם גרשוני
20:42 30 Mar 21
הזמנתי את החברה לניסור גגות פילרים וגג חנייה. עומדים בזמנים. מדוייקים. שומרים על בטיחות. עובדים בלי לחץ. אדיבים. מאירי... פנים. מחירים שחבל על הזמן (ואני מנהל רכש במקצועי). מה עוד צריך הבן אדם לבקש ? אין עליהם ומודה להם על עבודה קשה.קראו עוד
אביחי כברה
אביחי כברה
15:37 05 Jan 21
מקצוענים ואמינים!!! חווית שירות מצויינת!!!
dina zakhai
dina zakhai
15:18 05 Jan 21
ישרים ונחמדים
שירה גואטה
שירה גואטה
17:42 04 Jan 21
אלופים
אלי בר
אלי בר
14:02 04 Jan 21
אביעד מנהל צוותמקצועי, אמין, שרותי. שעומד בזמנים. ובמחירים הוגנים
Eliran Sahrai
Eliran Sahrai
09:04 04 Jan 21
יוסי אסייג
יוסי אסייג
19:32 03 Jan 21
Aviad K
Aviad K
07:10 17 Feb 20
ניסור פור יו
ניסור פור יו
06:53 17 Feb 20
הביקורות הבאות
js_loader