ניסור כבישים

ניסור כבישים

ניסור בטון ביהלום מכל הסוגים ובכל גודל רצוי

חברה לביצוע עבודות ניסור בטון מדוייקות ללא סדקים ופגיעה במבנה

ניסור כבישים

ניסור כבישים נדרש לצרכים שונים ומחייב שימוש בכלים מתאימים לניסור של כבישים, ובצוות מקצועי מומחה בתחום. מאחר ומדובר בעבודה רצינית שמשפיעה על הציבור כולו, חשוב ביותר לבצע עבודה מקצועית, איכותית ובטיחותית. לשם כך יש לפנות לחברת עבודות ניסור בטון המתמחה גם בניסור כבישים.

ניסור כבישים – לשם מה?

ניסור כבישים נדרש, כאמור, לצרכים שונים. חלק מצרכים אלה כוללים למשל הנחת תשתיות תקשורת, הנחת צינורות הובלת מים ושפכים (ביוב), פילוס דרכים חסומות, הרחבת או צמצום נתיבי תחבורה, טיפול במפגע בכביש (למשל בור שנפער כתוצאה מגשמים חזקים, כביש שניזוק לאחר תאונת דרכים קשה ועוד). כדי לטפל בכל הצרכים שעולים בכל הנוגע לשינויים בכביש, נדרשת פעולת ניסור שיכולה להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום.

כיצד מנסרים כביש?

ניסור כבישים הינה פעולה מורכבת, ולכן, כאמור דורשת אנשי מקצוע מנוסים שיבצעו אותה. את הכביש מנסרים באמצעות מכונות ניסור מיוחדות, בעלות דיסק יהלום, החודר גם מסלולים קשים לניסור. פעולה זו דורשת מיומנות גבוהה, ודיוק מירבי, ולכן יש לבצעה אך ורק בעזרת מומחים לניסור בטון.

עבודות ניסור בתחום הכבישים למעשה כוללות:

  • ניסור כבישי אספלט.
  • ניסור כבישי בטון.
  • ניסור וחיתוך מסלולי טיסה.
  • ביקוע וניסור של אדנים.
  • ניסור וחיתוך של כבישי גישה פנימיים וקטנים יותר.
  • ניסור מדרכות.
  • ניסור סלעים ופינוי סלעים גדולים במידת הצורך.

לכל סוג של חיתוך וניסור שהוזכרו לעיל, יש שיטת עבודה מסוימת, וחשוב לדעת על כן, מה איזו בפעולה בדיוק צריך לבצע והיכן. ניסור כבישים ומדרכות דורש ראשית כל אבחון ותכנון. חשוב לדעת מה בדיוק רוצים לנסר בכביש ולאיזו תכלית. לעיתים יש להוריד רק חלק מהכביש, לעיתים יש לנסר את הכביש כולו, במקרים אחרים צריך לחתוך את המדרכה בשל הרחבת כביש או כדי לטפל במערכות ביוב וניקוז. לאחר שהוגדרה העבודה, יש לתכנן אותה. צריך לראות בדיוק מה המיקום של הכביש, האם זהו כביש ראשי או צדדי? האם הוא כביש רחב או צר? האם זהו מסלול שדורש תיקון או החלפה וכד'. תכנון העבודה עצמה מתבצע על ידי מהנדס כבישים ותנועה, ואת העבודה מבצעים אנשי מקצוע מומחים בניסור בטון, בעלי הציוד, הידע והכלים המתאימים.

בחירת אנשי המקצוע הנכונים

כמו בכל עבודה מקצועית, גם כשמחפשים אנשי מקצוע לצורך ניסור כבישיםניסור בטון ביהלוםקידוח יהלום וכיוצא באלה, יש לפנות לאנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים בתחום. כיצד בוחרים אנשי מקצוע כאלה? חשוב לראות עבודות קודמות של איש המקצוע, לברר על המלצות ולוודא שיש תווי תקן רלוונטיים והקפדה על שמירת בטיחות העובדים וגם הציבור, מאחר ועבודות מהסוג הזה כוללות כלים כבדים ולעיתים מסוכנים. רק לאחר שאתם בטוחים שמדובר באנשי מקצוע מוכרים ומקצועיים, תוכלו להרגיש בטוחים להפקיד בידם את העבודה.

קרא עוד

אביחי כברה
אביחי כברה
15:37 05 Jan 21
מקצוענים ואמינים!!! חווית שירות מצויינת!!!
dina zakhai
dina zakhai
15:18 05 Jan 21
ישרים ונחמדים
שירה גואטה
שירה גואטה
17:42 04 Jan 21
אלופים
אלי בר
אלי בר
14:02 04 Jan 21
אביעד מנהל צוותמקצועי, אמין, שרותי. שעומד בזמנים. ובמחירים הוגנים
לקריאת כל הביקורות
Nisur4u - ניסור בטון והריסת מבנים
5.0
מופעל באמצעות Facebook

מלא את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם