logo nisury goog 01
0546-585-787

ניסור בטון במטה יהודה

ניסור בטון ב{אזור}

ניסור בטון ביהלום מכל הסוגים ובכל גודל רצוי

חברה לביצוע עבודות ניסור בטון מדוייקות ללא סדקים ופגיעה במבנה

ניסור בטון במטה יהודה

מי מאיתנו לא עבר אי פעם ליד אתר בניה כזה או אחר או ליד מקום כלשהו המתבצעים בו שיפוצים, ושמע את הקולות הייחודיים למקומות אלו, הקולות אשר מזוהים עם אתרי הבנייה והשיפוצים. אך מי מאיתנו ששמע את אותם קולות חשב אי פעם מאין בוקעים קולות אלו, ומדוע? אם כן, בכל מקום בו תהיו, אותם הקולות נובעים בעיקר בשל תהליך ניסור בטון ופלדה לצרכי תשתיות. בין אם מדובר על תהליך ניסור בטון במטה יהודה ובין אם מדובר על כל תהליך ניסור אחר, ישנם מספר דברים שכדאי להכיר בכדי להיות בטוחים שתהליך הניסור מתבצע כשורה.

זקוקים לניסור בטון מכל סיבה שהיא? אנחנו כאן עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא את כלל שירותי ניסור הבטון הקיימים החל מניסור רצפת בטון ועד ניסור בטון לצורך עיצוב מדרגות ויצירת פתח לדלת. את כלל שירותי ניסור הבטון שלנו אנ ומבצעים בעזרת הכלים הטובים והאיכותיים ביותר שקיימים. כל זאת ועוד על מנת להבטיח לכם תהליך איכותי, יעיל ובטוח, שיענה לכם על הצורך בצורה המיטבית והמספקת ביותר.

זקוקים לניסור לצורך הרחבת חלון? חייגו אלינו עכשיו לקבלת שירותי ניסור בטון במטה יהודה

מהו תהליך ניסור בטון במטה יהודה?

ניסור בטון במטה יהודה

 

כפי שניתן להבין משמו, תהליך ניסור בטון במטה יהודה הינו תהליך שמטרתו היא לחתוך בטון, כאשר תהליך זה משמש לצרכים שונים. השימושים בתהליכי ניסור הבטון רבים והם יכולים לבוא לידי ביטוי לצרכי יצירת פתחים בבטון, הרחבת פתחים קיימים, עיצוב של יציקות בטון למיניהם ואפילו לצרכי חיתוך של חלקים גדולים מאוד של בטון. כמ וכן, מאחר שתהליך ניסור בטון במטה יהודה מתמקד במקום גיאוגרפי אחד, תהליכי ניסור בטון מתבצעים ביעילות ובמקצועיות יתרה מסיבות שונות. את כלל תהליכי ניסור הבטון ניתן לבצע בעזרת מספר כלי עבודה כאשר העיקרי ביניהם הוא מסור הדיסק המזוהה עם ניסורים של מגוון חומרים פרט לניסור הבטון.

למה דווקא ניסור בטון במטה יהודה?

העובדה כי תהליכי ניסור בטון במטה יהודה מתבצעים במקום גיאוגרפי אחד ממוקד, מעניקה לתהליכים השונים המתבצעים שם מספר יתרונות על פני שירותי ניסור בטון כלליים.

 1. יעילות השירות – היתרון אשר עומד בראש ובראשונה הוא יתרון היעילות של השירות. מאחר שתהליכי ניסור בטון במטה יהודה מתבצעים באזור מסוים, אנשי המקצוע אשר מבצעים את העבודה אינם פזורים ברחבי הארץ, ועל כן הזמינות ומהירות מתן השירות הם מיידיים הרבה יותר.
 2. היכרות עם שטח העבודה – יתרון נוסף שנובע גם הוא מההתמקדות באזור שירות מצומצם יחסית הוא ההיכרות עם שטח העבודה. אנשי המקצוע מנוסים בעבודות באזור השירות שלהם, ועל כן מכירים באופן הטוב ביותר את מאפייניו השונים כגון סוגי קרקעות, דפוסי התנהגות של אנשים, מקומות שונים במטה יהודה וכיצד יש לנהוג בכל מקום וכו'. עובדה זו מעניקה יעילות ואיכותיות רבה לתהליך העבודה.
 3. היכרות עם צרכים נפוצים – לתהליך ניסור בטון במטה יהודה יש יתרון גם בפן המקצועי בלבד, והוא ההיכרות עם הצרכים והדרישות הנפוצות. על כן, יכולים אנשי המקצוע העתידים לנסר את הבטון, להיערך בצורה טובה ומהירה יותר לכל מקרה ובכך לייעל את התהליך במובנים רבים.

שימושים של תהליך ניסור בטון במטה יהודה

אף על פי כן שניסור בטון בא לידי שימוש בעיקר בעבודות בנייה ושיפוצים, השימושים של תהליך ניסור בטון במטה יהודה רבים ויכולים לספק מענה עבור דרישות רבות ומגוונות. כמו כן, מאחר שרשימת השימושים של ניסור הבטון גדולה מאוד, ניתן לחלק את כלל השימושים על פי מספר קטגוריות.

 1. ניסור בטון בקירות – תהליך ניסור בטון בקירות יכול לשמש לדברים רבים. בין כלל השימושים ניתן למצוא ניסור בטון בקיר לצורך יצירת פתח לדלת חדשה, יצירת פתח לחלון או להרחבה של חלון קיים ועוד. כמו כן, ניתן למצוא ניסור בטון בקירות לצורכי גילוי או התקנת תשתיות במידת הצורך. אם כן, השימושים של ניסור בטון בקירות הם השימושים בעלי המנשקל הגדול ביותר מבין כלל הצרכים של ניסור בטון במטה יהודה בפרט, וניסור בטון בכלל.
 2. ניסור בטון תקרה – ישנם שני שימושים עיקריים של ניסור בטון בתקרה והם ניסור לצורכי תשתיות, וניסור לצרכים אחרים כגון יצירת פתח לחלון, הרחבה של גובה החדר וכדומה.
 3. ניסור בטון רצפה – שימוש נוסף של ניסור בטון הוא ניסור בטון ברצפה. השימוש הנפוץ ביותר של ניסור זה הוא לצורכי חשיפה תשתיות במקרים בהם ישנה איזושהי תקלה, ולצרכי התקנת תשתיות בבטון.

כמובן שקיימים שימושים נוספים, שחלקם לא נכנסים תחת הקטגוריות הללו כגון ניסור בטון לעיצוב מדרגות, ניסור חומת בטון ועוד.

כיצד להתכונן היטב לתהליך ניסור בטון במטה יהודה?

תהליך ניסור בטון במטה יהודה בפרט, ותהליכי ניסור בטון בכלל פועלים בעזרת מכונות ניסור שונות. בשל כך ועוד גורמים אשר נכללים בתהליך ניסור הבטון, יש מספר דברים שצריך לוודא טרם תהליך הניסור.

 1. חשמל – מאחר שתהליכי ניסור הבטון מתבססים כולם על עבודה עם כלי עבודה חשמליים, הדברה החשוב ביותר שיש לדאוג לו הוא מקור חשמל. רוב כלי העבודה המשמשים לתהליכי ניסור בטון צורכים כמות רבה של חשמל ועל כן ברוב המקרים ידרש מקור תלת פאזי לחשמל.
 2. מים – ישנם תהליכי ניסור בטון אשר עובדים בשיטה הנקראת "ניסור רטוב". שיטה זו פועלת על ידי התזת מים על הבטון המנוסר ובכך נמעים חלקיקי הבטון מלהתפזר בחלל וליצור עשן של אבק בטון. בנוסף, "ניסור רטוב" מונע התחממות יתרה מהחיכוך בין כלי העבודה לבטון. לצורך שיטה זו, יש צורך במקור מים ליד שטח העבודה.
 3. עובי הבטון – עובי הבטון משפיע על גורמים רבים ביניהם שיטת הניסור ועובי המקדח הבאים לידי שימוש. על כן, יש ליידע את חברת הניסור וקידוח בטון  והריסת מבנים אודות עובי הבטון טרם ביצוע העבודה, בכדי שאלו יוכלו להיערך בצורה היעילה ביותר.

מהן הדרכים לביצוע ניסור בטון

ניסור בטון במטה יהודה

בשל העובדה כי קיימים סוגים רבים של צרכים לתהליכי ניסור הבטון, תהליכי ניסור בטון במטה יהודה יכולים להתבצע במספר דרכים. כמות הדרכים המגוונת נועדה על מנת לבצע את מגוון תהליכי הניסור בצורה היעילה ביותר עבור כל אחד מהם, שתתאים לתנאים ולתכונות התהליך הספציפי.

ניסור בטון במסור

אחת משיטות ניסור בטון במטה יהודה היא ניסור בטון בעזרת מסור דיסק. שיטה זו היא הנפוצה והמוכרת ביותר עם תהליכי ניסור הבטון, ולכן היא גם השיטה שהשימוש בה הוא הרחב ביותר. שיטה זו מושפעת מעובי הבטון, אשר משפיע על גודל הדיסק בו יעשה שימוש. עם זאת שיטה זו אינה יעילה בכל המקרים בהם יש צורך בניסור בטון, בעיקר במקרים בהם הבטון מכיל חומרים אחרים אשר הופכים אותו לקשיח יותר.

ניסור בטון במקדח

שיטה נוספת של ניסור בטון היא למעשה קידוח בטון. שיטה זו מתבצעת בעזרת מקדחים מיוחדים לקידוח בבטון, ותפקידה נועד בעיקר על מנת ליצור תעלות בבטון לצרכים שונים כגון התקנת תשתיות, יצירת תעלה להתקנת ארובה, התקנת ונטה וכו'.

ניסור בטון בכבל יהלום

השיטה המתקדמת ביותר היא שיטת ניסור הבטון בכבל יהלום. שיטה זו פועלת, כפי שניתן להבין משמה, בעזרת ניסור הבטון על ידי כבל. כבל זה דומה מאוד ברעיון השימוש שלו לשימוש במסור שרשרת, כאשר על כבל היהלום מצויים יהלומים תעשייתיים רבים. עובדה זו מעניקה לשיטת הניסור הזו את תכונות העוצמה והדיוק הרבות שיש לה.

ניסור בטון במטה יהודה – איך זה קורה?

תהליך ניסור בטון במטה יהודה מורכב משלושה שלבים עיקריים אשר מאפיינים את כל תהליכי ניסור הבטון באשר הם. כמו כן, שלושת השלבים האלה מהווים תבנית כללית לכל תהליך ניסור בטון במטה יהודה, ועל כן ייתכן כי הם יופרדו לכדי תתי שלבים בהתאם לצרכים ולאופן ההתנהלות של אנשי המקצוע.

הכנות ואיסוף מידע

השלב הראשון בתהליך ניסור הבטון הוא שלב איסוף המידע. שלב זה כולל כמובן איסוף של מידע אודות המאפיינים והגורמים השונים אשר מעורבים בתהליך. על כן, שלב זה יכלול איסוף מידע אודות עובי הבטון, גודל הבטון שיש לנסר, השימוש שנעשה בניסור הבטון בין אם לצרכי הרחבת פתח חלון או יצירת פתח לדלת וכו'. שלב זה למעשה, נועד על מנת ליצור תמונת מצב שתהווה בסיס איתן לתהליך.

ניסור הבטון

לאחר קבלת תמונת המצב, ניתן להחליט על שיטת הניסור היעילה והמתאימה ביותר לתהליך הנוכחי, כאשר החלטה זו מתקבלת ברוב המקרים לפני הגעת צוות העבודה לשטח בכדי למנוע התמהמהות מיותרת. לאחר שגובשה החלטה, מתחיל שלב הניסור עצמו שבסופו מתקבל התוצר הסופי שהוא המענה על הצורך שהיה. שלב הניסור כמובן, משתנה בהתאם לשיטת הניסור, אך מטרתו זהה בכל מצב.

ניקיון

השלב האחרון הוא שלב הניקיון. שלב זה אינו דורש מצוות העבודה לנקות את שטח העבודה ביסודיות, אלא כולל פינוי של שאריות הבטון שנותרו מהתהליך, במידה ואין להם שימוש. פינוי שאריות הבטון צריך להיעשות למכולות אשפה המיועדות לכך, מאחר שמדובר בפסולת בנייה.

סכנות בתהליך ניסור בטון במטה יהודה

תהליך ניסור בטון במטה יהודה עלול להוות סכנה במקרים רבים מכמה סיבות.

 1. עבודה עם כלי עבודה מסוכנים – ניסור בטון כולל עבודה עם כלי עבודה חדים ובנוסף, כלי העבודה דורשים אספקת חשמל גבוהה יחסית, ועל כן ההתעסקות מביאים עמם עבודה עם מתח גבוה. עובדות אלו מהוות סכנה רבה במידה ומישהו חסר ניסיון מבצע את העבודה.
 2. עבודה עם שלד של מבנה – ניסור בטון הוא למעשה ניסור של הגוף של המבנה. על כן, יש לעבוד בזהירות רבה עם ניסור הבטון השונה, ולדאוג כי ניסור במקומות מסוימים לא יגרמו להחלשות של יציבות המבנה.
 3. סכנה לתשתיות – ניסור בטון, בעיקר במקרים של שיפוץ, עלול לגרום לניסור של תשתיות ולגרום להם נזק רב. מלבד זאת, כאשר ישנו מגע בין כלי העבודה לתשתית החשמל, עלולה להיווצר התחשמלות גדולה מאוד ואף שריפה. על כן, יש לוודא כי הניסור לא מתבצע דרך התשתיות השונות.

כמה עולה ניסור בטון במטה יהודה?

מחיר ניסור בטון במטה יהודה משתנה ממקרה למקרה בהתאם לגורמים שונים כגון עובי הבטון, שיטת הניסור הבאה לידי שימוש, כמות הניסור הדרושה, רמת מורכבות ביצוע ניסור הבטון ועוד. כמו כן, לכל תהליך ניסור בטון במטה יהודה מחיר שונה בהתאם לבעל המקצוע אשר מבצע את התהליך ולשיקוליו המקצועיים. על אף שגורם זה אינו מהווה שינוי גדול במחיר, עדיין קיים שינוי.

מחירון ניסור בטון במטה יהודה

פתיחת דלת במטה יהודההחל מ- 1400₪
פתיחת חלון במטה יהודההחל מ- 1150₪
פתיחת פתח במטה יהודההחל מ- 200₪ למטר
מטר אורך ניסור במטה יהודההחל מ- 190₪ למטר
ניסור רצפת בטון במטה יהודההחל מ- 260₪ למטר
ניסור גג בטון במטה יהודההחל מ- 300₪ למטר
חיתוך קורות בטון במטה יהודההחל מ- 450₪ למטר
חיתוך צינור מבטון במטה יהודההחל מ- 450₪ למטר

ניסור בטון ברחבי הארץ

Nisur4u מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים כגון ניסור בטון במטה יהודה , קידוח בטון, קידוחי יהלום, קידוח למזגנים, קידוח לחלונות ודלתות, הריסת מבנים, ניסור כבישים ועוד מגוון עבודות בטון.

Nisur4u מעניקה שירות ללקוחותיה בכל רחבי הארץ.

ניסור בטון הינו נושא נפוץ בארצנו, מדינת ישראל מתפתחת מיום ליום וקיימים בה המון מבנים אותם רוצים לשפץ ולעיתים גם להרוס ולבנות מחדש על מנת להרוויח עוד מקום לאוכלוסיה חדשה.

בנוסף, לפעמים קיימים מבנים אשר יכולים להוות סכנה עקב התיישנותם ויש צורך להרוס אותם ולבנות מחדש כדי למנוע סכנות לסביבה.

ניסור הוא הפתרון הטוב ביותר על מנת לבצע עבודות מסוג זה.

Nisur4u מתמחה בתחום הבטון ואחד התחומים בהם עוסקת הוא ניסורי בטון במטה יהודה .

ניסור זו אפשרות בה ניתן לנסר בטון במטה יהודה בצורה מדויקת וללא לכלוך ואבק באמצעות מכשירים חדישים, שיטה זו מועדפת על פני השיטה של שבירת בטון בה פשוט שוברים את הבטון וגורמים להמון לכלוך ועבודה מיותרת לאחר השבירה.

אם אתם צריכים ניסור בטון במטה יהודה, צרו עמנו קשר עכשיו וקבלו איכות עבודה ללא פשרות ולא פחות חשוב מכך, תקבלו את היחס הטוב ביותר לו אתם ראויים.

Picture of נתנאל זכאי

נתנאל זכאי

ב- Nisur4u אנו מתמחים בכל סוגי עבודות ניסור בטון, קידוחי יהלום בבטון וחיתוך מדוייק בבטון. אנו שמים דגש על בטיחות, יעילות ומקצועיות בכל פרויקט תוך הקפדה על תכנון מקדים ויסודי של אופי העבודה לה אנו נדרשים.

באותו הנושא:

קבל הצעת מחיר עכשיו

z rony
z rony
17:12 04 Oct 23
ביצעו עבודה אצלנו צוות אדיב היה לנו בלת"ם שלא קשור לצוות וגילו סבלנות והתחשבות
ישראל שליבו
ישראל שליבו
18:05 26 Sep 23
אלופים
חגי לזר
חגי לזר
18:59 25 Sep 23
ביצעו אצלי עבודה הריסה אין מילים חברה מקצוענים ואמינים
הכל לבית שער בנימין
הכל לבית שער בנימין
07:48 05 Sep 23
אלופים
Rotem Gana
Rotem Gana
18:41 22 Nov 21
חברה תותחים אלופים ומקצועיים! ממליצה בחום!
Shlomo Man
Shlomo Man
18:34 22 Nov 21
צוות מקצועי, אמינים ביותר בעלי יחסי אנוש מעולים. תודה על הכל!
Eliad Friedman Green
Eliad Friedman Green
21:08 29 Oct 21
עשו עבודה נהדרת, יחסי אנוש נהדרים
Ika Iosub
Ika Iosub
17:53 13 Jun 21
שירות מעולה ממליצה בחום
Misha Simkhis
Misha Simkhis
09:59 23 May 21
אני מאוד מרוצה מהעבודה. העבודה נעשתה במהירות ובאיכות. לא נשאר לכלוך. תודה.
amit Y
amit Y
18:15 12 Apr 21
ביצעו עבודת ניסור מעקה אצלי בבית. עבדו עד מאוחר כי הבטיחו לסיים באותו יום.עבדו בצורה בטיחותית וניקו את כל המרפסת בגמר... העבודה.קראו עוד
הילה ישר
הילה ישר
10:08 07 Apr 21
עבודה מקצועית, אמינות, צוות נחמד, עובד במהירול ויעילות.נעזרתי בשירות פעמיים.
אבינועם גרשוני
אבינועם גרשוני
20:42 30 Mar 21
הזמנתי את החברה לניסור גגות פילרים וגג חנייה. עומדים בזמנים. מדוייקים. שומרים על בטיחות. עובדים בלי לחץ. אדיבים. מאירי... פנים. מחירים שחבל על הזמן (ואני מנהל רכש במקצועי). מה עוד צריך הבן אדם לבקש ? אין עליהם ומודה להם על עבודה קשה.קראו עוד
אביחי כברה
אביחי כברה
15:37 05 Jan 21
מקצוענים ואמינים!!! חווית שירות מצויינת!!!
dina zakhai
dina zakhai
15:18 05 Jan 21
ישרים ונחמדים
שירה גואטה
שירה גואטה
17:42 04 Jan 21
אלופים
אלי בר
אלי בר
14:02 04 Jan 21
אביעד מנהל צוותמקצועי, אמין, שרותי. שעומד בזמנים. ובמחירים הוגנים
Eliran Sahrai
Eliran Sahrai
09:04 04 Jan 21
יוסי אסייג
יוסי אסייג
19:32 03 Jan 21
Aviad K
Aviad K
07:10 17 Feb 20
ניסור פור יו
ניסור פור יו
06:53 17 Feb 20
הביקורות הבאות
js_loader