ניסור בטון ביהלום

ניסור בטון ביהלום

ניסור בטון ביהלום מכל הסוגים ובכל גודל רצוי

חברה לביצוע עבודות ניסור בטון מדוייקות ללא סדקים ופגיעה במבנה

ניסור בטון ביהלום

ניסור בטון ביהלום מאפשר יצירת פתחים בקירות בטון בכל גודל רצוי: ניסור פתחים, ניסור בקירות בטון, ניסור פתחי אוורור ותשתיות ופתחים גדולים יותר כמו חלונות ודלתות. פעולת ניסור בטון באמצעות מסור יהלום מאפשרת לנו לנסר בטון בצורה מדוייקת ללא סדקים ונזקים למבנה.

ניסור בטון ביהלום לצורך פתיחת פתחים

ניסור פתחים בבטון כולל קידוח בטון בקירות בטון על מנת לפתוח פתחים למכונת כביסה, פתחים להתקנת מזגנים, פתחי איוורור או אפילו פתחים גדולים יותר כמו חלונות ודלתות. לצורך כך יש צורך בניסור בטון מקצועי ומדויק, המאפשר רמת דיוק מירבית ומתאימה לפתחים הספציפיים המתוכננים להיפתח בקיר. חשוב לשמור על חיתוך סימטרי ואסתטי, ולהימנע ממצב של בלאגן ולכלוך.

הריסת מבני בטון

במקרים רבים, חלק מעבודות הבנייה כוללים הריסת מבנים או קירות. זאת על מנת לשפר את הבנייה הקיימת או לבנות מחדש במקום המבנה הקיים בשטח. כאשר מדובר בהריסת קירות בטון, נדרש ציוד מיוחד לצורך הריסת המבנה או הקיר, כיוון שמדובר בקירות חזקים ועמידים יותר. ניסור בטון כולל גם הריסה של קירות או מבנים מבטון לצורך חידוש או בנייה מחדש על גבי המבנה שעמד קודם באותו מקום.

הרחבת מרפסת או חדרי ממ"ד

קידוחי בטון כוללים גם אפשרויות להרחבת מרפסות, במקרים בהם קיים צורך או רצון של הלקוח להגדיל ולהרחיב מרפסת כביסה, או מרפסת שמש. במקרים אחרים נדרש קידוח בטון דווקא כדי לסגור מרפסת לחדר נוסף או כחלק מהרחבת הסלון. כמו כן, בדירות ובתים בהם קיים ממ"ד (כיום מדובר באחוז ניכר מהבתים בישראל, בשל בתקנות הבנייה המחייבות בניית ממ"ד בכל מבנה מגורים), קיימת אפשרות הרחבת הממ"ד בעזרת עבודות בטון שונות. הממ"ד בנוי בטון מזוין הדורש טיפול מיוחד בעת הרחבתו, או כאשר נדרשים פתחים לצרכי התקנת אמצעי אוורור, או הוספת חלון או דלת.

קידוחי יהלום

על מנת לבצע קידוחי או ניסורי בטון ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, בעיקר במקרים בהם קיימת חשיבות מכרעת לדיוק הקידוח, יש להשתמש במכשירים ייעודיים ובמכונות מיוחדות המאפשרות לבצע קידוחי בטון מדויקים ונכונים יותר מאשר שבירה של הקיר. לכן, אנשי מקצוע משתמשים בקידוחי יהלום. קידוחי יהלום הם למעשה קידוחי בטון הנעשים באמצעות מסור יהלום מיוחד. זהו מסור אשר על הלהב שלו מחוברים שבבי יהלום חדים, החודרים את הבטון ביעילות ובקלות יחסית, בזכות העוצמה והעמידות שלהם.

ניסור בטון ביהלום – פונים רק למומחים

קבלנים המבקשים לבצע עבודה איכותית ובסטנדרט גבוה, פונים למומחים בכל הקשור לעבודות הבנייה. גם בעבודות בטון כדאי לפנות לאנשי מקצוע מנוסים ומומחים בתחום אשר יכולים להעניק מגוון פתרונות בכל הקשור לקידוחי בטון, ניסורים שונים בבטון ועבודות בטון נוספות הקשורים לפרוייקט הבנייה.

קרא עוד

אביחי כברה
אביחי כברה
15:37 05 Jan 21
מקצוענים ואמינים!!! חווית שירות מצויינת!!!
dina zakhai
dina zakhai
15:18 05 Jan 21
ישרים ונחמדים
שירה גואטה
שירה גואטה
17:42 04 Jan 21
אלופים
אלי בר
אלי בר
14:02 04 Jan 21
אביעד מנהל צוותמקצועי, אמין, שרותי. שעומד בזמנים. ובמחירים הוגנים
לקריאת כל הביקורות
Nisur4u - ניסור בטון והריסת מבנים
5.0
מופעל באמצעות Facebook

מלא את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם